• Lietuviškai
  • English
  • Deutsch

Warning: Illegal string offset 'output_key' in /home/grybora/domains/grybora.lt/public_html/wp-includes/nav-menu.php on line 601

Warning: Illegal string offset 'output_key' in /home/grybora/domains/grybora.lt/public_html/wp-includes/nav-menu.php on line 601

 

UAB „GRYBORA“ įsikūrė Švenčionių mieste, Rytų Aukštaitijoje, viename iš miškingiausių Lietuvos regionų.

Mūsų veikla – šviežių grybų ir uogų supirkimas, perdirbimas ir didmeninė prekyba.

Bendradarbiaujame su Lietuvos, Šiaurės Baltarusijos, Latvijos, Rusijos ir Ukrainos miško gėrybių tiekėjais, todėl savo klientams galime pasiūlyti šviežių grybų nuo birželio iki lapkričio mėnesio. Mūsų tikslas – tiekti aukštos kokybės produkciją Vakarų Europos šalių rinkoms.

Esame jauni ir ambicingi, įsikūrėme tik 2014 metais, tačiau esame sukaupę neįkainojamos patirties šioje srityje, taigi žinome, ko reikia, kad pats reikliausias klientas būtų patenkintas, ir tai laikome savo veiklos prioritetu.

Mūsų principai – nuoširdus dėmesys kiekvienam klientui, lankstumas, punktualumas, kokybė ir pozityvus požiūris.

Siūlome darbą: priimame į darbą grybų rūšiuotojas (-us) sezoniniam bei nuolatiniam darbui.

Darbo pobūdis: šviežių grybų rūšiavimas, fasavimas.

Telefonas pasiteiravimui: +370 652 82 654.

 

„INVESTICIJOS Į TECHNOLOGINĘ ĮRANGĄ, SIEKIANT PADIDINTI ĮMONĖS GAMYBINIUS PROCESUS“

UAB „Grybora“ šviežių grybų ir uogų supirkimo, perdirbimo ir didmeninės prekybos veiklą pradėjo 2014 metais. Įmonė bendradarbiaudama su Lietuvos, Šiaurės Baltarusijos, Latvijos, Ukrainos, Rusijos ir kitų šalių miško gėrybių rinkėjais rinkai siūlo aukštos kokybės perrinktus ir surūšiuotus grybus bei uogas. UAB „Grybora“ bendradarbiauja ir tiekia produkciją Lietuvos ir Vakarų Europos šalių rinkoms.
Lietuvoje ir Pasaulyje greitai besikeičiančios ekonominės aplinkos sąlygomis, sparčiai vystantis technologijoms, įmonės gamybos procesuose nuolat diegia inovatyvias technologijas, kurios leidžia ne tik sukurti didesnės pridėtinės vertės produktus, tačiau sukurti visiškai naujus produktus, ko pasėkoje įmonės tampa konkurencingesnės. UAB „Grybora“ siekdama būti konkurencinga įmone ir neatsilikti nuo konkurentų bei rinkos tendencijų stengiasi sukurti didesnės pridėtinės vertės produktus, tačiau tam įmonė privalo pati apdirbti žaliavas (blanširuoti grybus ir šaldyti uogas) taip rinkai pasiūlant aukščiausios kokybės produktus.
Šiuo tikslu UAB „Grybora“ nusprendė inicijuoti projektą, kurio tikslas – padidinti įmonės konkurencingumą, modernizuojant įmonę, įdiegiant naujas technologijas ir inovacijas, taip sukuriant aukštesnės pridėtinės vertės produktus bei gerinant jau esamų produktų kokybę ir rinkodarą. 2015 metų liepos mėnesį įmonė pateikė paraišką ES struktūrinių fondų paramai gauti ir pradėjo įgyvendinti projektą „Investicijos į technologinę įrangą, siekiant padidinti įmonės gamybinius pajėgumus“ . Projektas įgyvendinamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonę „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą. 2016 metų liepos 12 dieną su Nacionaline mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos buvo pasirašyta sutartis Nr. 17PP-KV-15-1-06304-PR001, kuria įmonei skirtas 97 211,00 Eur. finansavimas iš Europos Žemės ūkio fondo Kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.
UAB „Grybora“ projekto įgyvendinimo metu įsigijo uogų perdirbimo liniją, grybų blanširavimo mašiną, elektroninį keltuvą/krautuvą bei šaldymo kamerą.
Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2019 m. kovo mėn.